Programma

CH Bennekom 29 & 30 mei 2019

Alle genoemde tijden zijn onder voorbehoud

Download hier de plattegrond van het hele terrein

Woensdag 29 mei 2019

Tijd  
14.00 uur

Start Dressuur en Vaardigheid Samengestelde Menwedstrijd

Donderdag 30 mei 2019

Tijd  
08.00 – 18.00 uur Wedstrijden en demonstraties in de hoofdring
08.30 – 11.00 uur Ride & Run om de Gemeente Ede Prijs
Start en finish bij boerderij Hoekelum
10.00 – 12.30 Showring 2
Ponyrijden voor kinderen aangeboden door LR De Harsloruiters
11.00 – 16.00 uur Puzzeltocht voor kinderen tot 12 jaar
11.00 uur Start  marathon van de samengestelde menwedstrijd.
Start en Finish achter het kasteel Hoekelum
13.00 – 16.00 uur Showring 2
Ponyrijden voor kinderen aangeboden door stal Roosendaal, Bennekom
14.00 – 16.00
Kinder-Endurance
Start en finish bij boerderij Hoekelum

 

Hoofdring

Rbrk Tijd  
1 08.00 uur Rabo Private Banking prijs
Springconcours tabel A 1.30m twee fasen  (eerste gedeelte ) 
2 08.40 uur Poda omheiningen prijs
Concours eenspannen Hackneys kleine maat limietklasse     
1 08.55 uur Rabo Private Banking prijs
Springconcours tabel A 1.30m twee fasen  (tweede gedeelte ) 
 3  09.35 uur Voermeester prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden kleine limietklasse
1 09.50 uur Rabo Private Banking prijs
Prijsuitreiking Springconcours tabel A 1.30m
 
 4  10.00 uur Busser Horses prijs
Concours eenspannen Hackneys grote maat limietklasse    
 5  10.15 uur Het Geldersch Landschap & Kasteelen prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras limietklasse  
 6  10.30 uur Het Letselhuis Ede prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden grote  limietklasse
 7 10.45 uur Alfa Accountants en Maat Adviseurs prijs
Concours eenspannen Hackneys kleine maat ereklasse
8
11.00 uur

Bongers Verhuizingen prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras Nieuwelingen comp.

   11.15 uur Gemeente Ede prijs
Prijsuitreiking Ride & Run
  11.30 uur
Show Shetlandponystal “Het Zesspan”
9 11.45 uur Caluna zadel prijs
Springconcours Tabel A 1,35m (eerste deel) 
10 12.15 uur Bouwbedrijf Kreeft prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden ereklasse
11 12.30 uur Schoonmaakbedrijf De Veluwe prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras ereklasse
9 12.45 uur Galuna zadel prijs
Springconcours Tabel A 1,35m (tweede deel)
12 13.20 uur Vakantievreugd prijs
Concours eenspannen Hackneys kleine en grote maat gereden door dames
9 13.35 uur

Caluna zadel prijs
Barrage en prijsuitreiking Springconcours Tabel A 1,35m

  13.55 uur Ontvangst Senaat Wageningse studentenvereniging Ceres
13 14.05 uur Bouwbedrijf Grootheest prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden nieuwelingenklasse
 14 14.20 uur van Wassenaer prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras gereden door dames
  14.35 uur Show Shetlandponystal “Het Zesspan”
15 14.55 uur Gebr. Stroomberg prijs
Concours Tuigpaarden Klavertje drie  
16 15.10 uur

Master Etiketten prijs
Concours tweespannen Tuigpaarden Fries ras ereklasse

   

Show Aeres Hogeschool Wageningen
Studenten opleiding Docenten Hippische sector

17 15.45 uur Zoo & Zo prijs
Springconcours tabel A 1.40 m. met ingesloten de barrage 
18 17.00 uur van Veen Advocaten prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden gereden door dames
 17 17.15 uur

Zoo & Zo prijs
Prijsuitreiking Tabel A 1,40m

19 17.20 uur EquiFirst prijs
Concours  eenspannen Hackneys grote maat open klasse
 20 17.35 uur

Het Letselhuis Ede prijs
Concours tweespannen Tuigpaarden ereklasse

21 17.50 uur Quality Services  prijs
Concours tweespannen Hackneys kl. en gr. maat ereklasse