Programma

CH Bennekom 9 & 10 mei 2018

Alle genoemde tijden zijn onder voorbehoud

Download hier de plattegrond van het hele terrein

Woensdag 9 mei 2018

Tijd
13.00 uur Start kinder-endurance
14.00 uur Dressuur en Vaardigheid Samengestelde Menwedsrijd
CH Bennekom programma 2018

CH Bennekom programma 2018

 

Donderdag 10 mei 2018

Tijd  
08.30 – 18.00 uur Wedstrijden en demonstraties in de hoofdring
09.00 – 11.00 uur Ride & Run om de Gemeente Ede Prijs
Start en finish bij boerderij Hoekelum
10.00 – 16.00 uur Puzzeltocht voor kinderen tot 12 jaar
11.00 uur Start  marathon van de samengestelde menwedstrijd.
Start en Finish achter het kasteel Hoekelum
11.00 – 13.30 uur Showring 2
Ponyrijden voor kinderen aangeboden door LR de Harsloruiters
13.30 – 16.00 uur Showring 2
Ponyrijden voor kinderen aangeboden door stal Roosendaal te Bennekom.

Hoofdring

Rbrk Tijd
1 08.30 uur Rabo Private Banking Prijs
Springconcours tabel A 1.30m twee fasen  ( eerste gedeelte ) 
2 09.20 uur Alfa Accountants en Maat Adviseurs prijs
Concours eenspannen Hackneys kleine maat limietklasse     
1 09.35 uur Rabo Private Banking Prijs
Springconcours tabel A 1.30m twee fasen  ( tweede gedeelte ) 
 3  10.20 uur Geldersch Landschap & Kastelen prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden kleine limietklasse
1 10.35 uur Rabo Private Banking Prijs
Prijsuitreiking Springconcours tabel A 1.30m
 
 4  10.40 uur Zoo & Zo Prijs
Concours eenspannen Hackneys grote maat limietklasse    
 5  10.55 uur EquiFirst prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden grote limietklasse  
 6  11.10 uur Bouwbedrijf Kreeft prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras  limietklasse
 7 11.25 uur Thuismakelaar.nl prijs
Concours eenspannen Hackneys kleine maat ereklasse
   11.40 uur Gemeente Ede prijs
Prijsuitreiking Ride & Run
8 12.00 uur van Veen advocaten prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras KFPS nieuwelingencomp
9 12.15 uur Bongers Verhuizingen prijs
Concours eenspannen Hackneys  grote maat ereklasse
10 12.30 uur Het Letselhuis Ede prijs
Springconcours tabel A 1.35m. met ingesloten barrage, deel 1
11 13.15 uur van Ginkel Assurantiën prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden ereklasse
12 13.30 uur Gebr. Stroomberg prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras ereklasse
10 13.45 uur Het Letselhuis Ede prijs
Springconcours tabel A 1.35 m met ingesloten barrage, deel 2
13 14.15 uur Vacantievreugd prijs
Concours eenspannen Hackneys kleine en grote maat gereden door dames
  14.30 uur Het Letselhuis Ede prijs
Prijsuitreiking Springconcours tabel A 1.35 m.
  14.35 uur Ontvangst Senaat Wageningse studentenvereniging Ceres
  14.45 uur Grand National door het Shetlanderracingteam
Aangeboden door: Busser Horses
14 15.20 uur Bouwbedrijf Grootheest prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden nieuwelingenklasse 
15 15.35 uur van Wassenaer prijs
Concours eenspannen Tuigpaarden Fries ras gereden door dames
16 15.50 uur Schoonmaakbedrijf De Veluwe bv prijs
Springconcours tabel A 1.40 m. met aansluitend de barrage 
17 16.30 uur Master Etiketten prijs
Concours tweespannen Tuigpaarden Fries ras ereklasse
16.45 uur Schoonmaakbedrijf De Veluwe bv prijs
Barrage met aansluitend de prijsuitreiking Tabel A 1.40 m
18 17.00 uur De Galan Groep prijs
Concours  eenspannen Tuigpaarden gereden door dames
  17.15 uur Demonstratie  vaardigheidsproef mennen
aangeboden door Transportbedrijf Roseboom
19 17.40 uur Voermeesters prijs
Concours tweespannen Tuigpaarden ereklasse